Değerli Üyelerimiz,

2015 yılı genel kurulumuzda bize verdiğiniz onurlu yönetim görevini tüm arkadaşlarımız ve desteklerinizle en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştık. Gönül rahatlığı ile sizleri selamlıyoruz. Görev süremiz boyunca üyelerimizin bizlere verdiği destek ve ilgilere sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

2012-2015 yılları arasında yaklaşık 60 yıllık olan alt ve üst yapı tesislerimiz yapısal olarak ve alt yapı olarak büyük ölçüde yenilenerek sporcularımızın ihtiyaçlarını çok daha iyi karşılayan bir hale ve modern bir görünüme kavuşması sağlanmıştı. 2015-2018 döneminde ise kulübümüzde bulunan teknik alt yapıyı yenileme ve düzenleme üzerine çalışmalar yaptık. Elimizde bulunan teknik malzemenin bakım, onarım ve yenilemeleri tamamen yapıldı.

Kulübümüz tesislerinin bakımının daha iyi ve etkin şekilde yapılması için fazlasıyla ihtiyaç duyduğumuz traktör satın alınarak, tesislerimizde kullanılmaya başlanması, tesislerimizin bakımını daha etkili yapmamıza olanak sağlamıştır.

Binicilik ve tenis tesislerinin yenilenmesi ve ihtiyacı daha iyi karşılar hale gelmesinin ardından, kulübümüz olarak sporun, gerçek hedef kitlesi olan çocuk ve genç sporculara yönelik önemli çalışmalar yaptık. Kurduğumuz Pony Yarışma Takımında bulunan çocuklarımızın ihtiyacını karşılamak adına Fransa’dan çok başarılı ve yarışmacı düzeyde olan 4 adet pony cinsi atı satın alarak, ithalatını gerçekleştirdik. Bu başarılı ve öğretmen pony atlar ve hali hazırda mevcudumuzda bulunan yarışmacı pony atlar ile Pony Yarışma Takımı, 2017 yılının başında 7 yarışmacı çocuktan oluşurken, yıl sonunda 16 yarışmacı çocuğumuz binicilik müsabakalarına katılmaya başlamıştır. 2017 yılı içerisinde Pony Yarışma Takımımız ulusal pek çok yarışmada başarılar göstermiş, defalarca birincilikler kazanmışlardır. 2018 yılı için Pony Yarışma Takımının hedefi 34 yarışmacı çocuktan oluşan bir ekibi yarışmalara hazırlamak ve katılımlarını sağlamak olacaktır.

2017 yılında Pony Eğitim Maneji büyütülerek ve çadırdan oluşan gövdesi panellerle değiştirilerek yenilenmiş ve pony çalışmaları yapılması için ideal bir manej haline getirilmiştir.

2015-2016-2017 yılları kulübümüz sporcularının ulusal ve uluslararası yarışmalarda çok önemli başarılar elde ettikleri bir dönem olmuştur. Binicilik branşında, kulübümüz sporcusu Ömer Çetin, büyük sportif başarılar elde etmiş ve 2015 yılında T.C. Başbakanlık Kupasını, 2017 yılında ise ATATÜRK Kupasını ve 2017 yılı Balkan Şampiyonluğunu ferdi olarak kazanmış ve Türk Milli Takımımızın Balkan Şampiyonu olmasında da en önemli rolü gerçekleştirmiştir. Kulübümüz sporcusu Hulki Karagülle ise 2017 yılında ATATÜRK Kupası 2.liği, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Kupası 2.liği ve T.C. Başbakanlık Kupası 2.liği elde etmiştir. Her iki sporcumuzu da uluslararası  düzeyde sağladıkları başarılarından dolayı tebrik eder; başarılarının devamını dileriz.

Kulübümüz sporcusu İlke Özyüksel kulübümüz tarafından sağlanan at ile binicilik eğitimini almış, yarışmacı seviyede kendisini geliştirmiş ve modern pentatlon branşında Türk spor tarihinde ilk kez 2016 Rio Olimpiyatlarında ülkemizi olimpik düzeyde temsil etmiştir. Sporcumuz İlke Özyüksel’in başarısı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Spor Genel Müdürlüğü tarından taltif adilmiş ve aynı zamanda kulübümüzün verdiği desteklerden dolayı kulübümüz,  T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından takdirle değerlendirilmiştir. 2016 Rio Olimpiyatlarında ayrıca 54 yıl sonra binicilik branşında katılım sağlamayı başaran Milli Sporcumuz Ömer Karaevli de bilindiği gibi kulübümüzde binicilik sporuna başlamış, sevmiş ve yurtdışında profesyonel düzeyde bu sporu yapana kadar kulübümüzü temsil etmiş bir sporcudur. Her iki sporcumuzu da olimpik düzeyde sağladıkları başarılarından dolayı tebrik eder; başarılarının devamını dileriz.

Tenis branşında kulübümüz sporcusu Melis Ayda Uyar, bu dönem içinde sürekli olarak Milli Takımımızda yer almış, ulusal ve uluslararası pek çok turnuvada önemli ve başarılı sonuçlar almıştır. Yaş grubunda her sene Türkiye Şampiyonu olmasının yanı sıra Avrupa Şampiyonasında 4. Olarak büyük bir başarı elde etmiştir. Sporcumuzu uluslararası  düzeyde sağladığı başarılarından dolayı tebrik eder; başarılarının devamını dileriz.

2015 yılı sonlarında restaurant işletmecisinin piyasaya ve tedarikçilerine karşı olan borçları nedeniyle icra takipleri ile karşı karşıya kalması kulübümüz yönetimini hem üzmüş hem de sıkıntılar yaşamamıza sebep olmuştur. Bu konuyla ilgili olarak işletmecinin borçlarını ödemeyecek durumda olduğunu ifade etmesi üzerine kendisi ile olan sözleşmemizi feshetmek yoluna gidilmiştir.

Kulüp restaurantımız bu süreçte dört ay faaliyet gösterememiş, yeni bir işletmeci ile anlaşılarak Nisan 2016 tarihinde faaliyetine yeniden başlamıştır.

2015-2017 döneminde, restaurantı işleten önceki işletmecilerin çalışanlarının işçilik alacaklarının tahsili istemiyle açtıkları davalar işletmeciler ile birlikte kulübümüze de yöneltilmiş ve vekil aracılığı ile takip edilen bu davalar neticesinde Yargıtay’ın asıl işveren-alt işveren kavramlarına ilişkin içtihatları doğrultusunda söz konusu işçilik alacaklarının işletmeciler ile birlikte kulübümüzden müştereken ve müteselsilen tahsiline karar verilmiş olup, kulübümüz kesinleşen kararlar nedeniyle dava açan işçilere ödemeler yapmak zorunda kalmıştır.

Kulübümüzün yeşil alanları ile ilgili de yeşilliklerimizi korumaya ve çoğaltmaya özen gösterdik ve oldukça önemli çalışmalar yaptık. Bugün övünerek söyleyebiliriz ki, gerek yeşil alan büyüklüğü ve gerekse çevre düzeni yönünden de örnek olabilecek bir spor kulübüyüz. Mevsimlik çiçek dikimi, çim alanların sürekli bakım altında tutulması, gerektiği kadar suni gübre kullanılması, ağaçların ve çiçeklerin budanması sürekli olarak yapılmaktadır. Çevre düzenlemesi kulübümüz adına büyük önem arz etmektedir.

Suyun önemi ve maliyetinden dolayı sulama tesisatına, pompaların bakım ve onarımına, otomatik sulama tesisatına özen gösterilmektedir.

2015-2016-2017 yıllarında da her yıl Ekim ayında Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Kupası binicilik engel atlama yarışmaları kulübümüzde gerçekleşmiştir. Her yıl en az 5.000 izleyicinin ilgiyle takip ettiği bu yarışmalar yazılı ve görsel basında da oldukça geniş yer almaktadır. Kulübümüzün yarışma organizasyonları tüm katılımcıları tarafından çok başarılı olarak değerlendirilmekle birlikte, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve gerekse Türkiye Binicilik Federasyonu yetkilileri tarafından kulübümüz bu başarılı organizasyonlardan dolayı tebrik edilmektedir.

Her yıl yapılan “Yaza Merhaba Şenlikleri” 2015 yılında görkemli şekilde düzenlenmiş, 2016 ve 2017 yıllarında Yaza Merhaba Şenliklerini geleneksel olarak yaptığımız haziran ayının, ramazan ayına denk gelmesinden dolayı yapılamamıştır.

Kulübümüz 2015 yılı içinde TOBB ETÜ Hastanesi ile bir işbirliği sözleşmesi imzalamış ve bu sözleşmeye istinaden tüm üyelerimize ve yakınlarına sağlık hizmetlerinde  %50’ye varan indirimler uygulanmasını sağlamıştır. 01 Ocak 2018 yılı itibarı ile Umut Hastanesi ile bir işbirliği sözleşmesi imzalamış ve bu sözleşmeye istinaden TOBB ETÜ Hastanesine ek olarak UMUT Hastanesinde de tüm üyelerimize ve yakınlarına sağlık hizmetlerinde  %50’ye varan indirimler uygulanmasını sağlamıştır.

Kulübümüz bünyesinde bulunan resim atölyesi yenilenmiş ve Melike Didar öncülüğünde çini, resim, cam, fotoğrafçılık ve yazarlık kursları açılmıştır.

Kulübümüz bünyesinde yoga faaliyetlerini başlatmak ve sürdürmek adına Aynur Çalışır Sirel öncülüğünde yetişkin ve çocuk yogası kursları başlamıştır.

Kulübümüz ATATÜRK Orman Çiftliği’nin kiracısı olarak, konumlandığı alanda faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Sayıştay’ın önerileri doğrultusunda ATATÜRK Orman Çiftliği Müdürlüğü tarafından bir gayrimenkul değerlendirme şirketi ile anlaşılmış, özel sektörde faaliyet gösteren bu şirket ise kulübümüzün arazisini bir spor alanı değil de, adeta bir ticari alan olarak değerlendirmiş ve raporlandırmıştır. Bu raporu temel alan ATATÜRK Orman Çiftliği Müdürlüğü ise kiramızı %300 artırarak yıllık 648.000 TL yapmıştır. 2017 yılı Haziran ayı itibariyle ATATÜRK Orman Çiftliği Müdürlüğü ile kulübümüz arasında imzalanan kira sözleşmesinin on yıllık uzama süresi tamamlandığından ve kira sözleşmelerine ilişkin mevzuat hükümleri gereğince on yıllık uzama süresinin sonunda yasal süreye uygun olarak bildirimde bulunan kiraya verenin kira sözleşmesini herhangi bir sebep göstermeksizin sonlandırması imkanı bulunduğundan ATATÜRK Orman Çiftliği Müdürlüğü tarafından kira artışı konusunda büyük bir baskı yapılmıştır. Bu fahiş artış, 2017 yılında hedeflediğimiz ve belirlediğimiz bazı sportif faaliyetleri ertelememize veya iptal etmemize sebep olmuştur.

Kulübümüzde pansiyon hizmeti alan atlardan çıkan gübrenin, çöpe atılması konusunda Yenimahalle Belediyesi ile yapılan anlaşma sonucunda, kulübümüz bu işlemin gerçekleşmesinde büyük bir maddi yükten kurtulmuştur.

Kulübümüz personel sayısı 22’dir. Ayrıca Binicilik Eğitim Merkezinde 7, tenis bölümünde 9, yoga bölümünde 2, resim atölyesinde 1 personel görev almaktadır. Kulübümüzde pansiyon hizmeti alan 57 at bulunmaktadır.

Kulübümüze 2015-2016-2017 faaliyet döneminde 13 yeni üye kaydedilmiştir.

Kulübümüzün düzenlediği spor organizasyonlarında sponsor olarak destek veren Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, Türkiye Jokey Kulübü’ne, Limak Enerji firmasına, Tan Oto firmasına, Mitsubishi Electric firmasına, Gelişim Teknik firmasına, Norm Teknik firmasına, System Air firmasına, İklimsa firmasına, Aykon firmasına, Gemak firmasına, EAE Aydınlatma firmasına, Nemesis firmasına, Systemair HSK firmasına, Form Group firmasına, Wilo firmasına, Grohe firmasına, Yapı Kredi Koray GYO firmasına, Keşif Koleji’ne binicilik sporuna verdikleri destekten ve eşgüdümlü çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

2015-2016-2017 faaliyet dönemimiz ile ilgili olarak Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Onur Kurulu üyelerine, Kulüp Müdürüne ve tüm çalışanlarına, Binicilik Eğitim Merkezine, Tenis Bölümüne teşekkür ederiz. Kulübümüzde bugüne kadar emeği geçen önceki Başkanlarımıza, Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyesi arkadaşlarımız adına, Genel Kurulumuza gelerek bizi onurlandırdığınız için hepinize teşekkür eder, görevi alacak yeni yönetime başarılar dileriz.

2015-2016-2017 DÖNEMİ ÇALIŞMALARI

-MART 2015 TARİHİNDE SPORCU SAĞLIĞI VE BESLENMESİ KONULU SEMİNER VERİLECEKTİR.

-14-15 MART 2015 TARİHLERİ ARASINDA KULÜBÜMÜZ TESİSLERİNDE ANKARA BİNİCİLİK İL TEMSİLCİLİĞİ ENGEL ATLAMA MÜSABAKALARI DÜZENLENMİŞTİR.

-14-15 MART 2015 TARİHLERİ ARASINDA KULÜBÜMÜZ TESİSLERİNDE 4.FİKRET YENİGÜN ÇİFTLER TENİS TURNUVASI DÜZENLENMİŞTİR.

-04-05 NİSAN 2015 TARİHLERİ ARASINDA KULÜBÜMÜZ TESİSLERİNDE ANKARA BİNİCİLİK İL TEMSİLCİLİĞİ ENGEL ATLAMA MÜSABAKALARI DÜZENLENMİŞTİR.

-ADETA MAKİNASI ELEKTRİK PANOSU YENİLENMİŞTİR.

-25-26 NİSAN 2015 TARİHLERİ ARASINDA KULÜBÜMÜZ TESİSLERİNDE ANKARA BİNİCİLİK İL TEMSİLCİLİĞİ ENGEL ATLAMA MÜSABAKALARI DÜZENLENMİŞTİR.

-02-03 MAYIS 2015 TARİHLERİ ARASINDA KULÜBÜMÜZ BEDRİ BÖKE AÇIK MANEJİNDE YAPI KREDİ KORAY G.Y.O. ENGEL ATLAMA MÜSABAKALARI DÜZENLENMİŞTİR.

-HAZİRAN 2015’DE TENİS KORTLARININ ETRAFINDAKİ TEL ÖRGÜ YENİLENMİŞTİR.

-14 HAZİRAN 2015 TARİHİNDE YAZA MERHABA ETKİNLİĞİ YAPILMIŞTIR.

-27-28 HAZİRAN 2015 TARİHLERİ ARASINDA KULÜBÜMÜZ TESİSLERİNDE ANKARA BİNİCİLİK İL TEMSİLCİLİĞİ ENGEL ATLAMA MÜSABAKALARI DÜZENLENMİŞTİR.

-06 TEMMUZ 2015 TARİHİNDE KULÜBÜMÜZ SU DEPOSUNUN ELEKTRİK PANOSU VE MOTORU TAMİR EDİLMİŞTİR. ELEKTRİK PANOSU TAMAMEN YENİLENMİŞTİR.

-TEMMUZ 2015’DE 135 TON ÇAYIR OTU ALINMIŞTIR.

-TEMMUZ 2015’DE 7 ADET AHIRIN ÇATISI TADİLE EDİLMİŞTİR.

-29 TEMMUZ 2015 TARİHİNDE DİŞ HEKİMİ DR. DENİZ KAYNAK TARAFINDAN KULÜBÜMÜZ PERSONELİNE, SPORCULARINA VE ÜYELERİNE AĞIZ VE DİŞ TARAMASI YAPILMIŞTIR.

-AĞUSTOS 2015’DE 58 TON YATAKLIK SAP ALINMIŞTIR.

-AĞUSTOS 2015 TARİHİNDE TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ TARAFINDAN KULÜBÜMÜZ ADINA AT YARIŞI DÜZENLENMİŞTİR.

-22-23 AĞUSTOS 2015 TARİHLERİ ARASINDA KULÜBÜMÜZ TESİSLERİNDE ZAFER HAFTASI ENGEL ATLAMA MÜSABAKALARI DÜZENLENMİŞTİR.

-EYLÜL 2015’DE YARIŞMA ENGEL TAKIMLARI ONARILMIŞ VE BOYANMIŞTIR.

-EYLÜL 2015’DE PORTATİF AHIRLARIN BRANDASI YENİLENMİŞTİR.

-EYLÜL 2015’DE MÜSABAKA SAHASINI ÇEVRELEYEN ÇİTLER BOYANMIŞTIR.

-02-03 EKİM 2015 TARİHİNDE TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI ORGANİZE EDİLMİŞTİR.

– EKİM 2015 YILINDA BİNİCİLİK EĞİTİM MERKEZİ OFİSİNİN KAPI VE DOĞRAMALARI PİMAPEN KAPI VE DOĞRAMALAR İLE DEĞİŞTİRİLMİŞTİR.

-KASIM 2015 TARİHİNDE KULÜBÜMÜZ SPORCUSU ÖMER ÇETİN, T.C. BAŞBAKANLIK KUPASINI KAZANMIŞTIR.

– OCAK 2016 JENARATÖR TAMİRİ YAPILDI.

– ŞUBAT 2016 ADETA MAKİNASI TAMİRATI YAPILDI.

– ŞUBAT 2016 SU POMPASI VE SALMASTRESİ TAMİR EDİLDİ.

– ŞUBAT 2016 YUKARI AHIRLAR İLE TENİS KORTU ARASINDAKİ ELEKTRİK HATTI TAMİR EDİLDİ.

– MART 2016 RESTAURANTTA BULUNAN 4 ADET WC YENİLENDİ.

– MART 2016 RESTAURANTIN TÜM ELEKTRİK SİSTEMİ YENİLENDİ VE LED AMPULLERLE DEĞİŞTİRİLDİ.

– NİSAN 2016 RESTAURANTIN ÜST SALON SANDALYELERİ YENİLENDİ.

– NİSAN 2016 TÜM RESTAURANT BADANA-BOYA YAPILDI.

– NİSAN 2016 RESTAURANT BİNASININ ÇATISI TAMİR EDİLDİ, KİREMİTLER YENİLENDİ.

– NİSAN 2016 BİNİCİLİK EĞİTİM MERKEZİNİN ÇATISI YENİLENDİ.

– NİSAN 2016 KAPALI TENİS KORTUNUN ÇATISI TAMİR EDİLDİ.

– NİSAN 2016 BİNİCİLİK EĞİTİM MERKEZİNİN ÖN BAHÇESİNE SULAMA TESİSATI YAPILDI.

– 09-10 NİSAN 2016 TARİHİNDE KULÜBÜMÜZ TESİSLERİNDE ANADOLU LİGİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI YAPILMIŞTIR.

– 23-24 NİSAN 2016 TARİHİNDE KULÜBÜMÜZ TESİSLERİNDE ULUSAL EGEMENLİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI YAPILMIŞTIR.

– 28-29 MAYIS 2016 TARİHİNDE KULÜBÜMÜZ TESİSLERİNDE ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI YAPILMIŞTIR.

– HAZİRAN 2016 TARİHİNDE ÇİM MOTORUNUN TAMİRATI YAPILMIŞTIR.

– HAZİRAN 2016 TARİHİNDE internet sitemizin yenilemesi yapılmıştır.

– 25-26 HAZİRAN 2016 TARİHİNDE KULÜBÜMÜZ TESİSLERİNDE ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI YAPILMIŞTIR.

-TEMMUZ 2016 TARİHİNDE ATLARIN İHTİYACINI KARŞILAMAK ÜZERE 160 TON KURU ÇAYIR OTU, 90 TON YATAKLIK SAP VE 35 TON YULAF ALINMIŞTIR.

– 27-28 AĞUSTOS 2016 TARİHİNDE KULÜBÜMÜZ TESİSLERİNDE ZAFER KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI YAPILMIŞTIR.

– AĞUSTOS 2016 TARİHİNDE SU DEPOSUNUN BOZULMUŞ OLAN DALGIÇ POMPASI VE SU HATTI YENİLENMİŞTİR.

– AĞUSTOS 2016 TARİHİNDE KULÜBÜMÜZ AHIRLAR BÖLGESİNE KAPI YAPILDI.

– AĞUSTOS 2016 TARİHİNDE KULÜBÜMÜZ SAMAN VE SAPLARINI KORUMAK İÇİN ÇADIR YAPILDI.

-AĞUSTOS 2016 TARİHİNDE TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ TARAFINDAN KULÜBÜMÜZ ADINA DÜZENLENEN AT YARIŞINA KATILINMIŞTIR.

-EYLÜL 2016 TARİHİNDE KULÜBÜMÜZ TÜM YÜRÜME YOLLARININ VE AHIRLAR BÖLGESİNİN BORDÜRLERİ VE TRETUARLARI YENİLENDİ. TRETUARLAR ÇİÇEKLER VE AĞAÇLAR DİKİLEREK YEŞİLLENDİRİLDİ.

-EKİM 2016 KULÜP GİRİŞİNDEKİ TRETUARLARI BOYANMIŞTIR.

– 08-09 EKİM 2016 TARİHİNDE TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI ORGANİZE EDİLMİŞTİR.

– EKİM 2016 TARİHİNDE ARAÇ GİRİŞ ÇIKIŞLARINI KONTROL ETMEK ÜZERE KULÜP EKÜRİ BOKSLARINA 2 ADET KAPI YAPILMIŞTIR.

– EKİM 2016 TARİHİNDE KULÜBÜMÜZÜN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK ÜZERE TRAKTÖR ALINMIŞTIR.

– KASIM 2016 TARİHİNDE SEYİS ODASI VE NİZAMİYE BİNASININ İÇ CEPHE DUVARLARININ BOYANMIŞTIR.

– KASIM 2016 TARİHİNDE KULÜP SINIRLARINI BELİRLEMEK ÜZERE 2 ADET KAPI İMAL EDİLMİŞ VE MONTAJI YAPILMIŞTIR.

– KASIM 2016 TARİHİNDE KULÜP OTOPARKINDA BULUNAN ELEKTRİKLİ KAPININ TAMİR EDİLEREK YENİLENMİŞTİR.

– ARALIK 2016 TARİHİNDE KULÜP BAHÇESİNDE BULUNAN TÜREK BAYRAĞIMIZIN VE KULÜP LOGOMUZUN IŞIKLANDIRILMASI, DAHA ETKİN IŞIKLANDIRMALAR İLE YENİLENMİŞTİR.

– OCAK 2017 TARİHİNDE PONY YARIŞMA TAKIMINA FRANSA’DAN 4 ADET MÜSABIK PONY CİNSİ AT İTHAL EDİLMİŞTİR.

– ŞUBAT 2017 TARİHİNDE BAHÇE VE YOLLARIN IŞIKLANDIRILMASI İÇİN 2 ADET PROJEKTÖR TAKILMIŞTIR.

– MART 2017 TARİHİNDE KULÜP RESTAURANTINDA BULUNAN BAYAN TUVALETLERİNİN TESİSATLARI YENİLENMİŞTİR.

-22-23 NİSAN 2017 TARİHLERİNDE İNGİLİZ HAKEM VE PİST ŞEFİ PETER GİLESPIE’Yİ DAVET EDEREK ULUSAL EGEMENLİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI YAPILMIŞTIR.

-06-07 MAYIS 2017 TARİHLERİNDE İRLANDA GENÇ VE GENÇ-YETİŞKİN MİLLİ TAKIMLARI ANTRENÖRÜ LİAM BUCKLEY DAVET EDİLMİŞ VE SPORCULARIMIZA KLİNİK ÇALIŞMASI YAPMASI SAĞLANMIŞTIR.

-MAYIS 2017 TARİHİNDE KULÜP TRAKTÖRÜNÜN BAKIMLARI YAPILMIŞ VE KULÜP ÇİM BİÇME TRAKTÖRÜNÜN TAMİRİ YAPILMIŞTIR.

-MAYIS 2017 TARİHİNDE ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ ARAZİSİNDEKİ SU ALMA DERESİNİN ISLAHI YAPILDI.

-HAZİRAN 2017 TARİHİNDE ADETA MAKİNASI MEKANİZMASI TAMİR EDİLMİŞTİR.

-10-11 HAZİRAN 2017 TARİHLERİ ARASINDA ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI YAPILMIŞTIR.

-14 HAZİRAN TARİHİNDE ANKARA ATLI SPOR KULÜBÜ DRESAJ YARIŞMALARI YAPILMIŞTIR.

-TEMMUZ 2017 TARİHİNDE SPORCUMUZ ÖMER ÇETİN “ATATÜRK KUPASI” YARIŞMASINI KAZANMIŞ, AYNI YARIŞMADA SPORCUMUZ HULKİ KARAGÜLLE İKİNCİ OLMUŞTUR.

– TEMMUZ 2017 TARİHİNDE ADETA MAKİNASI MOTORU TAMİR EDİLMİŞTİR.

-AĞUSTOS 2017 TARİHİNDE PORTATİF AHIRLARIMIZI BRANDALARI TAMİR EDİLMİŞTİR.

– AĞUSTOS 2017 TARİHİNDE PANSİYONER ATLARIN İHTİYACINI KARŞILAMAK AMACIYLA 160 TON KURU ÇAYIR OTU ALINMIŞTIR.

– AĞUSTOS 2017 TARİHİNDE PANSİYONER ATLARIN İHTİYACINI KARŞILAMAK AMACIYLA 25 TON BİRİNCİ SINIF ELENMİŞ YULAF ALINMIŞTIR.

-AĞUSTOS 2015 TARİHİNDE TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ TARAFINDAN KULÜBÜMÜZ ADINA DÜZENLENEN AT YARIŞINA KATILINMIŞTIR.

-25 AĞUSTOS 2017-09 EYLÜL 2017 TARİHLERİ ARASINDA ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI VE MİLLİ PARKLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE BİRLİKTE AFYON’DAN İZMİR’E KADAR ATLARLA BİRLİKTE MİLLİ MÜDAFAA YÜRÜYÜŞÜ ORGANİZE EDİLMİŞTİR.

– EYLÜL 2017 TARİHİNDE SPORCUMUZ ÖMER ÇETİN, TÜRK MİLLİ TAKIMI ADINA KATILDIĞI BALKAN ŞAMPİYONASINDA HEM TAKIM HEM FERDİ OLMAK ÜZERE BALKAN ŞAMPİYONU OLMUŞTUR.

-EYLÜL 2017 TARİHİNDE PONY OKULU ÇADIR MANEJİ BÜYÜTÜLMÜŞ VE ÇADIR OLAN KISIM PANELLERLE DEĞİŞTİREREK YENİLENMİŞTİR.

-EKİM 2017 TARİHİNDE BEDRİ BÖKE MANEJİNİN SULAMA MOTORU YENİLENMİŞTİR.

-07-08 EKİM 2017 TARİHLERİNDE KULÜBÜMÜZ TESİSLERİNDE TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI DÜZENLENMİŞTİR.

-KASIM 2017 TARİHİNDE KULÜBÜMÜZ DIŞ AYDINLATMALARI ELDEN GEÇİRİLMİŞ VE YENİLENMİŞTİR.

– 18-19 KASIM 2017 TARİHLERİNDE KULÜBÜMÜZ TESİSLERİNDE GAZETECİLER CEMİYETİ ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI DÜZENLENMİŞTİR.

-ARALIK 2017 TARİHİNDE KULÜBÜMÜZ TELEFONLARINA SANTRAL SİSTEMİ BAĞLANMIŞTIR.

2015 – 2016 – 2017 DÖNEMİ ÇALIŞMA RAPORU (pdf)