Hızlı Menü
 

Başkanlarımız ve Görev Tarihleri

ADI SOYADI

NEDİM ÖKMEN
RAHMİ KOÇ
MUAMMER OBUZ
FAKİH ÖZFAKİH
NACİ ÖZLEN
MUZAFFER ÖZLEN
SENCER GÜNEŞSOY
PROF. DR. ONUR KUMBARACIBAŞI
RÜŞTÜ ÖZAL
SENCER GÜNEŞSOY
BAHA YALÇIN
TUNA ÖZTAMUR
PROF.DR. İNANÇ AYAS
SENCER GÜNEŞSOY
PROF. DR. İNANÇ AYAS
SENCER GÜNEŞSOY
NESRİN YATMAN
NESRİN YATMAN
NİHAT ÖZDEMİR
PROF.DR. KENAN ARAZ
SENCER GÜNEŞSOY

BAŞKANLIK TARİHLERİ

08.03.1958 - 16.07.1960
16.07.1960 - 15.07.1962
15.07.1962 - 15.03.1964
15.03.1964 - 04.05.1969
04.05.1969 - 21.01.1971
21.01.1971 - 21.05.1972
21.05.1972 - 22.04.1973
22.04.1973 - 28.04.1974
28.04.1974 - 11.01.1976
11.01.1976 - 06.03.1977
06.03.1977 - 03.05.1981
03.05.1981 - 04.05.1986
04.05.1986 - 08.05.1988
08.05.1988 - 06.01.1989
16.01.1989 - 06.05.1990
15.09.1990 - 23.02.1992
23.02.1992 - 03.05.1992
03.05.1992 - 08.05.1994
08.05.1994 - 03.02.2002
03.02.2002 - 15.02.2004
15.02.2004 - 19.02.2006
19.02.2006 - 12.04.2009
12.04.2009 - 29.01.2012
29.01.2012 -

Başkanlarımız

Nedim ÖKMEN
Rahmi KOÇ
Muammer OBUZ
Fakih ÖZFAKİH
Naci ÖZLEN
Muzaffer ÖZLEN
Onur KUMBARACIBAŞI
Rüştü ÖZAL
Baha YALÇIN
Tuna ÖZTAMUR
İnanç AYAS
Nesrin YATMAN
Nihat ÖZDEMİR
Kenan ARAZ
Sencer GÜNEŞSOY